ZABUDOWY LEŚNE / RECYKLINGOWE

ZABUDOWY LEŚNE / RECYKLINGOWE

Zabudowy leśne

Mogą być typowe kłonicowe i kombinowane ( uniwersalne ). Wersja uniwersalna to podłoga stalowa, antypoślizgowa, ryflowana, wzmocniona sklejką. Dodatkowo demontowane kłonice umożliwiające ustawienie ich dla każdego drewna. Po zdemontowaniu kłonic, pojazd jest uniwersalną platformą np. do wywozu palet. wykonujemy zabudowy na komponentach własnej produkcji jak i przy wykorzystaniu renomowanych wytwórców np.: Exte. 

Zabudowy recyklingowe – komunalne.

Wykonywane wyłącznie pod indywidualne potrzeby klienta.

Wersja żuraw i hakowiec

To wszechstronne auto tak do złomu, budownictwa, leśnictwa, jak i dla firm komunalnych oraz innych wytwarzających lub przerabiających odpady. Wykorzystanie tak zbudowanego pojazdu jest tak ogromne jak pomysłowość użytkownika.

Wersja zgniatarka z żurawiem

To nawet sześciokrotnie zwiększona wydajność zbiórki odpadów. Żuraw sterowany falą radiową umożliwia pracę w każdym miejscu i za każdą przeszkodą a zabudowa typu zgniatarka jest w stanie pomieścić jednorazowo ogromne ilości takich odpadów jak puste butelki i folia.

AUTORYZOWANY PARTNER

PARTNERZY

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ FIRMĄ

Adres:
94-102 Łódź
ul. Nowe Sady 23

O NAS

Jesteśmy niedużą firmą produkującą pojazdy użytkowe i układy hydrauliki siłowej w transporcie bliskim. Specjalizujemy się w nietypowych zabudowach pojazdów ciężarowych. Na rynku działamy w tej branży od 1990 roku.