NUMMI SIŁOWNIKI WYWROTU

SIŁOWNIKI WYWROTU

Najwyższej światowej klasy siłowniki hydrauliczne marki NUMMI

Firma powstała w Finlandii w latach 60-tych. Od tego czasu rozwija, produkuje i nieustannie unowocześnia siłowniki hydrauliczne używane do wywrotu oraz do innych zastosowań.

Zawsze stawiało na jakość. Cechą charakterystyczną siłowników tej marki jest pełne chromowanie wszystkich stopni siłownika, co uodparnia go na korozję, zaś dzięki gładkości i twardości chromowanej powierzchni daje najwyższą trwałość uszczelnień i całego urządzenia. W ofercie posiadamy siłowniki podskrzyniowe pojedyncze serii TT i SUT o udźwigu od 12 do 40 ton, siłowniki podskrzyniowe podwójne do wywrotu tylnego serii RT, czołowe siłowniki stabilizowane serii JT, ENB i ENC i niestabilizowane siłowniki ET, ETE i ETV. Ponadto oferujemy komponenty elementy instalacji hydrauliki siłowej jak zawory, zbiorniki, filtry, ograniczniki oraz elementy uchylne i kompletne belki wywrotu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy wszystkie dane techniczne i pomożemy w doborze właściwego rodzaju siłownika. Stawiamy na profesjonalizm i terminowość. Zaufało nam już tysiące klientów.

AUTORYZOWANY PARTNER

PARTNERZY

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ FIRMĄ

Adres:
94-102 Łódź
ul. Nowe Sady 23

O NAS

Jesteśmy niedużą firmą produkującą pojazdy użytkowe i układy hydrauliki siłowej w transporcie bliskim. Specjalizujemy się w nietypowych zabudowach pojazdów ciężarowych. Na rynku działamy w tej branży od 1990 roku.