DZAIAŁAMY OD 1990 ROKU

Jesteśmy niedużą firmą produkującą pojazdy użytkowe i układy hydrauliki siłowej w transporcie bliskim. Specjalizujemy się w nietypowych zabudowach pojazdów ciężarowych. Na rynku działamy w tej branży od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się na terenie m. Łodzi ale nasze produkty i usługi docierają coraz częściej we wszystkie rejony Polski, ze względu na ich jakość i wszechstronność.
Naszym celem jest sprzedaż produktów i usług na najwyższym poziomie i jednocześnie stworzenie wizerunku firmy profesjonalnej oraz niezawodnej. Mamy nowoczesny park maszynowy i wyszkoloną załogę co pozwala podejmować się trudnych wyzwań.W naszej systematycznie rozszerzanej ofercie możecie Państwo znaleźć kilkadziesiąt rodzajów usług i gotowych produktów.

Świadczymy usługi:

ZACHĘCAMY DO PYTANIA

O AKTUALNE PRODUKTY I USŁUGI OFEROWANE PRZEZ AUTOKRAN

Oferujemy swoje usługi i pomoc od poniedziałku do piątku w godz. 7 : 00 do godz. 16 : 00, a w soboty od godz. 7 : 00 do godz. 13 : 00. 

ZAPYTANIA

Przyjmujemy zapytania w dowolnej formie: telefon, fax, e-mail, internet, osobiście lub listownie. Na wszystkie zapytania dotyczące naszej oferty odpowiadamy niezwłocznie.

ZAMÓWIENIA

Zamówienie musi zawierać dane firmy, nazwisko osoby zamawiającej oraz nr telefonu. Warunkiem realizacji zamówienia jest jego pisemne obustronne uzgodnienie.

UPRAWNIENIA

Posiadamy uprawnienia wydane przez: Urząd Dozoru Technicznego nr 14-148/ E,M,N,P i Wojskowy D. T. nr. 128 / 01 / 2003 w zakresie: Wytwarzanie, Montaż, Naprawa i Modernizacja wraz z Technologią Spawania:

NASZA DZIAŁALNOŚĆ TO:

W związku z prowadzoną przez nas działalnością i posiadanymi uprawnieniami oferujemy pomoc przy: 

CERTYFIKATY

DZAIAŁAMY OD 1990 ROKU

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ FIRMĄ

MEDIA

GDZIE O NAS PISANO?

AUTORYZOWANY PARTNER

PARTNERZY

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS

Adres:
94-102 Łódź
ul. Nowe Sady 23

O NAS

Jesteśmy niedużą firmą produkującą pojazdy użytkowe i układy hydrauliki siłowej w transporcie bliskim. Specjalizujemy się w nietypowych zabudowach pojazdów ciężarowych. Na rynku działamy w tej branży od 1990 roku.