Urządzenia hakowe i bramowe - Autokran

Urządzenia hakowe i bramowearrow

 

Urządzenia hakowe i bramowe MULTILIFT – to jeden  samochód ciężarowy do wielu zadań.

Podstawową ideą tych urządzeń jest umożliwienie wykonywania przez jeden samochód ciężarowy różnych zadań poprzez zastosowanie zmiennych typów nadwozi i kontenerów. Urządzenia załadunkowe firmy Multilift, to tzw.: hakowce, linowce i bramowce.

Małe hakowce XR to przełom w technologii urządzeń do wymiany nadwozi.

Udźwigi tej grupy hakowców wynoszą od 2 do 7 ton.

Mogą być one montowane na pojazdach od 3,5 do 10 ton DMC.

Średnie hakowce XR, przeznaczone do pojazdów o DMC 12 – 15 ton, są prawdziwymi mocarzami w swojej klasie. Niewielka masa w stosunku do udźwigu zapewnia zupełnie wyjątkowy stosunek tych dwóch wielkości, który umożliwia zwiększenie ładunku podwyższając uniwersalność pojazdu i maksymalizując jego stopień wykorzystania.

Duże hakowce XR Power jako pierwsze w grupie urządzeń do wymiany nadwozi, wyposażone są w rewolucyjny system sterowania. Hakowce tej klasy są dostępne z przesuwnymi, przechylnymi i przesuwno – przechylnymi ramionami haka.

Mogą one być montowane na pojazdach o DMC 26 – 32 tony.

Bramowce zostały specjalnie zaprojektowane do wykonywania szybkich prac głównie z kontenerami przeznaczonymi do przewożenia odpadów półpłynnych.

Bramowce MULTILIFT wymagają bardzo niewielkiej przestrzeni do pracy, a razem z krótkimi kontenerami i krótkimi podwoziami są po prostu stworzone do pracy w terenach miejskich z gęstą zabudową.