Żurawie hydrauliczne - Autokran

Żurawie hydraulicznearrow

 

Żurawie ogólnego stosowania HIAB

Żurawie ogólnego stosowania HIAB obejmują pełny zakres udźwigów.

Koncepcja XS umożliwia Klientowi dostosowanie nabywanego żurawia do swoich oczekiwań lub wymogów.

Żurawie ogólnego stosowania posiadają udźwigi o zakresie od 1 do blisko 100 Tm i zasięgi ponad 35 metrów.

Lekkie żurawie o udźwigu do 9 Tm.

Żurawie z tej grupy są montowane na większości małych-średnich podwoziach. Niewielkie wymiary i kompaktowa budowa żurawia pozwalają na szeroki wachlarz zastosowań  spełniających wszelkie wymagania użytkownika z zadziwiającą wprost łatwością.

Żurawie średnie o udźwigu od 8 do 22 Tm to doskonały wybór do trudnych i odpowiedzialnych zadań. Duża różnorodność konfiguracji urządzeń zapewniona przez modułową koncepcję żurawi XS pozwala zawsze dobrać odpowiedni żuraw do podwozia oraz wymagań i potrzeb użytkownika.

Ciężkie żurawie o udźwigu powyżej 22 Tm.

Niezrównana elastyczność działania w połączeniu z najwyższą  jakością wykonania czyni z tych żurawi niezwykle konkurencyjne, wszechstronne i uniwersalne narzędzie pracy.

Zmienny limit stateczności to nowa funkcja w żurawiu, która umożliwia bezpiecznie i łatwo tworzyć lekkie i efektywne rozwiązania na pojazdach, tak by zapewnić największy udźwig w pewnych krytycznych obszarach roboczych. Można zatem wybrać mniejszą długość i lżejsze belki wysuwne dla podpór, ponieważ  ograniczenie udźwigu żurawia w sytuacjach, gdzie jest najbardziej potrzebny jest płynne.

 

Żurawie leśne i recyklingowe LOGLIFT i JONSERED

Żurawie leśne używane są w początkowym odcinku łańcucha przerobu drewna: do pozyskiwania i transportu drewna. W tej grupie wyrobów oferowane są żurawie montowane na pojazdach do wywozu drewna cechujące się solidną budową oraz odznaczające są dużą trwałością czyli harwestery i forwardery. Żurawie należące do tej grupy stosowane są także w branży recyklingu oraz jako stacjonarne urządzenia przemysłowe. Szeroki zakres oferowanych chwytaków od małych po wielkie przemysłowe, pozwalają dobrać właściwą wielkość dla każdego zastosowania żurawi.