Modele kmisha per femraarrow

MODELE të bëra prej lëkure, Ju Mund të sigurtë të quheni të preferuarat e sezonit. Skajet e drejtta midi të bëra prej lëkure të Zezë të laqué janě paraqitur në koleksionin e stilistëve të modës 2018. Këto Funde janě praktike, të bukura, të rehatshme dhe commerciales. ATA do të jenë të përshtatshme në çdo gardërobë dhe në çfarëdo mënyre. Lëkura jupes me një ofertë parfum për të provuar fashionistas Markave të trendit. MODELE të shkurtra, të zbukuruara me butona të mëdhenj, duken élégant dhe origjinal. Skajet e shkurtra prej lëkure Mund të kombinohen me çizmet klasike të kyçit të këmbës, çizmet, çizmet. Pjeset me te rendesishme te kesaj veshje per Jane Burra; chemises e me ngjyre te bardhe si dhe dollama ose cibuni i gjate prej Shajaku. Ne stinen e Veres ne vend te dollames vishej nje lloj xhamadani prej Shajaku. NEN kemishe visheshin mbathje te gjata te shoqeruara me kelleinje. Dollama APO cibuni paraqitet me DISA ndryshime ne Zona te ndryshme.

DIKU Ishte e gjate Deri MBI GJU, DIKU tjeter Deri ne pulpet e kembes. DIKU me ngjyre te bardhe dhe e zbukuruar me gajtane te zinj, e DIKU me ngjyre te zeze. Kjo veshje eshte perdorur ne Mirdite, mat, ne Diber, ne Malesi te Madhe, ne Korce, Kolonje, Gjirokaster ETJ. MBAS Luftes II Boterore KY Astuce veshje u zevendesua me veshjen me pneu. Dollama vazhdoi te mbahet si veshje céréale e veshur MBI pneu ose perdoret ne Raste kuvendesh. Në pranverë dhe në verë Ju dëshironi të Jeni JO Vetëm Elegante, por Edhe femërore dhe romantike. Për të bërë një dëshirë të tillë, vijnë trende të vërteta të freskëta, të përfaqësuara nga veshjet jashtëzakonisht të bukur dhe delikate, sarafatët, Funde dhe bluza. Forma dhe ngjyrosja është Gjithashtu e kënaqshme me pasurinë dhe varietetin e SAJ. Sot pantallona të shkurtra për femra në modë 2018 Mund të jenë prerë të lirshme, figura të shtrënguara, ultra të shkurtër ose pothuajse në gjatësi të gjurit, zgjedhja është thjesht e Madhe. Konsumatorët aktivë të produkteve të industrisë së modës NUK pushojnë së habitur se sa shpejt ndryshon gjithçka. Mods, të mësuar të ndjekin Trendet në ndryshim, janě të interesuar në cilat prej Tyre do të jenë relevante në modën e Vitit 2017.

Në përputhje me parashikimet e ekspertëve të modës Mund të konstatohet se vëmendja në à po zhvendoset gradualisht nga shenjat e jashtme të luksit drejt zgjerimit të funksionalitetit. Ngjyra dhe Kontraste të ndritshme, textures të vëmendshëm dhe forma të ndryshme personifikojnë lojën e të kundërtave dhe emocioneve hypertrofike. Në të njëjtën kohë, tendencat e modës mishërojnë integritetin dhe naturel-PRA, në Mesin e Tyre Mund të Marr diçka për veten tuaj, për të marrë më afër ndjenjën e harmonisë dhe lumturisë. PA një printim animalistik, ndoshta, JO një koleksion. Vitin e ardhshëm, projekmariit i kushtonin vëmendje të veçantë ngjyrës së maceteve të zverdhura-gafave, jaguarëve, leopardëve dhe Irbis-dhe e zhvendosën në detajet e veshjes. Nëse Jeni në rrugën e ndërgjegjësimit stylet e modës rrobat e verës, hapni hapat e parë, pastaj harqet Elegant dhe të modës të verës 2017 me përzgjedhjen e fotove, do t`Ju ndihmojë të bëni zgjedhja e Duhur, MOS bëni një gabim dhe zgjidhni për veten tuaj stilin që është e Dre jtë për ju, në Mesin e varianteve të Vërtetë interesante dhe JO-standarde të rrobave të rastësishme të verës.